Filtruj produkty

O mnie

O mnie

DIETETYK DLA DZIECI – mgr Monika Zaremba-Dragan

Diet4kids - Monika Zaremba - dietetyk dziecięcy
mgr Monika Zaremba-Dragan – dietetyk dziecięcy

Kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych i wiara w moc zdrowego odżywiania, są dla mnie priorytetowe. Tak więc krok po kroku, staram się wprowadzać mniejsze i większe zmiany.

Studia licencjackie i magisterskie z dietetyki a także studia podyplomowe z zakresu edukacji medycznej ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (wydział: Lekarski II, kierunek: dietetyka). Zainteresowanie odżywianiem towarzyszyło mi od wczesnej młodości. Z kolei od czasów studenckich skupiałam się na kwestiach żywieniowych dzieci.

Zawodowo zajmuję się wsparciem w zakresie edukacji i trwałych zmian nawyków żywieniowych u dzieci i młodzieży. Najbardziej bliskie są mi tematy wybiórczości pokarmowej oraz nadmiernej masy ciała. Stworzyłam dwa niezależne programy pracy z dziećmi zmagającymi się z tymi dolegliwościami:

  • PROGRAM SMAKÓW dla dzieci zmagających się z wybiórczością pokarmową
  • PROGRAM ZMIAN dla dzieci i młodzieży chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe (w tym nadmierną masę ciała)

Na stałe współpracuję także z firmami zajmującymi się żywieniem zbiorowym dzieci, co daje mi szerszą perspektywę i możliwość spojrzenia na żywienie dzieci z różnych stron.

Każdego z moich małych pacjentów traktuję indywidualnie i holistycznie. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas studiów dietetycznych w Polsce i za granicą oraz licznych kursów z zakresu dietetyki, dietetyki pediatrycznej oraz psychodietetyki. Nieustannie także poszerzam swoją wiedzę w tych dziedzinach.

Konsultacje przeprowadzam także w języku angielskim (PL/EN)

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i smaku. Uwielbiam pisać, czytać, spędzać czas aktywnie ale i medytując.

Moje życiowe motto to: Michael John Bobak ” Wszelki postęp dzieje się poza strefą komfort” Michael John Bobak

Po więcej informacji zapraszam na Linkedin


DYPLOMY I CERTYFIKATY