Filtruj produkty

Nasz zespół

Nasz zespół

By praca nad zmianami nawyków żywieniowych dzieci była maksymalnie efektywna, często wymaga łączenia sił wielu specjalistów. Poznaj nasz zespół!

DIETETYK KLINICZNY, DIETETYK DLA DZIECI, założyciel- mgr Monika Zaremba-Dragan

Dietetyk kliniczny, dietetyk dziecięcy, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (wydział: Lekarski II, kierunek: Dietetyka). Na co dzień zawód a zarazem pasję stara się przeradzać w pomoc dzieciom na coraz większa skalę. Stawia na holistyczne podejście do małego pacjenta. Najbardziej zainteresowana jest tematyką wybiórczego jedzenia u dzieci (stworzyła program SMAKÓW) oraz nadwagi i otyłości (stworzyła program ZMIAN).

Pracuje z dziećmi indywidualnie, realizuje warsztaty / szkolenia dla dzieci i rodziców oraz współpracuje z cateringami, żłobkami, przedszkolami i szkołami przygotowując wraz z zespołem DIET4KIDS jadłospisy dla placówek żywienia zbiorowego na terenie całej Polski. Stale uaktualnia i poszerza swoją wiedzę uczestnictwo w licznych szkoleniach. Więcej informacji w zakładce o mnie.

Pracuje głównie z dziećmi z : wybiórczością pokarmową (terapia karmienia), neofobią żywieniową, nadwagą, otyłością, insulinoopornością, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.


DIETETYK DLA DOROSŁYCH – Aleksandra Piasecka

www.alsand-dietetyka.pl

Jest dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (wydział: Lekarski II, kierunek: Dietetyka). Doświadczenie zdobywała m. in. w szpitalach klinicznych, prywatnych centrach medycznych oraz dzięki własnej, prywatnej praktyce zawodowej.

Certyfikowany członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków (PSD), oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego (PTD). Na bieżąco uaktualnia oraz poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz ogólnopolskich konferencjach naukowych.


PSYCHOLOG DZIECIĘCY (do 10 r.ż.) – mgr Magda Beissert-Kaczmarek

www.pozytywnypsycholog.pl

Psycholog dziecięcy, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, w tym rocznego studium terapii rodzin (Polski Instytut Ericsonowski), certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny, dyplomowany nauczyciel Montessori, praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz metody nauki umiejętności poprzez 12 kroków metodą Kids Skills – jestem z Ciebie dumny.

Specjalizuje się we wspieraniu rodzin w wyzwaniach wychowawczych. Od lęku, poprzez niską samoocenę do zachowań agresywnych. Czasem po prostu towarzyszy rodzinie w trudnościach dając przestrzeń i zrozumienie na ich emocje, a czasem podrzuca konkretne narzędzia do wprowadzenia na co dzień. Ponadto prowadzi szkolenia z Pozytywnej Dyscypliny, na które serdecznie zapraszam każdego rodzica, któremu skończyły się już pomysły i narzędzia do tego jak dogadać się z własnym dzieckiem. Motto: „Duże zmiany zaczynają się od małych, uczmy się je dostrzegać


TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ – dr n. med. i n. o zdr. Piotr Poniewierski

Piotr Poniewierski- Rhythm of SI

Doktor nauk medycznych oraz nauk o zdrowiu, fizjoterapeuta specjalizujący się w diagnostyce i terapii zaburzeń rozwoju, terapeuta integracji sensorycznej terapeuta TCK, terapeuta ręki, manager zakładu opieki leczniczej. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Uni- Terra. Jego obszarem zainteresowań jest szeroko pojęta medycyna pediatryczna z uwzględnieniem rehabilitacji zaburzeń neurorozwojowych ze spektrum autyzmu w oparciu o terapię sensoryczną. Autor wielu publikacji oraz wystąpień konferencyjnych związanych z tematyką autyzmu. Na codziennie pracuje z osobami niepełnosprawnymi o szerokim spektrum złożoności choroby, wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale również zagranicą

NEUROLOGOPEDA – Magdalena Mazur

www.klinikaneurologopedii.pl

neurologopeda, surdologopeda, współtwórca elektrostymulacji obwodowej obszaru ustno- twarzowego ENMOT™, konsultantka projektów laktacyjnych, specjalista wczesnej interwencji w trudnościach w karmieniu wcześniaków, noworodków i niemowląt,
terapeuta Empathy Dolls, terapeuta provider – terapeuta metody Johannesa IAS, terapeuta miofunkcjonalny, stomatognatyczny, terapeuta kinesiotapingu neurologopedycznego ETTHNO, terapeuta systemu MFS, terapeuta wykorzystujący elementy kompleksowej, neurofizjologicznej koncepcji terapeutycznej Castillo Moralesa.
Pionier terapii neurologopedycznej w rzadkich zespołach genetycznych, wykładowca akademicki w zakresie dyzartrii i dysfagii. Pomysłodawca i fundator Fundacji Facialis (dla osób z niewykształconymi nerwami twarzowymi, towarzyszącymi zespołowe Möbiusa).
Założycielka Kliniki Neurologopedii Magdalena Mazur z siedzibą w Poznaniu.
Fascynatka swojej pracy, gitar elekrycznych, pianina i turystycznych motorów enduro.


TRENER SPORTOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – Joanna Ziółkowska

www.ziolkowskateam.pl

Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego i trener lekkiej atletyki, prywatnie mama dwóch nastolatków – Adama i Dawida. Jest trenerem PZLA II klasy oraz licencjonowanym instruktorem tenisa ziemnego, trickboard’u i nordic walking. Posiada uprawnienia kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży. W zgodzie ze swoją pasją, doświadczeniem i spostrzeżeniami postanowiła stworzyć miejsce, w którym każde dziecko będzie mogło rozpocząć swoją przygodę ze sportem, a przy tym dobrze się bawić – Ziółkowska Team.


PSYCHOLOG MŁODZIEŻY (od 10 r.ż.) – mgr Magdalena Nowy

Absolwentka Psychologii na USWPS (specjalność: psychologia kliniczna) oraz Pedagogiki na UAM (specjalność: doradztwo zawodowe i personalne). Pedagog i Psycholog z ponad 4 letnim stażem. Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Systemowej. Terapeuta systemowy w trakcie kursu. Ukończyła Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. W kontakcie z klientem stawia na pracę na zasobach, empatii oraz zrozumienie potrzeb klienta. Wykorzystuje m.in. elementy dialogu motywacyjnego, techniki wizualizacji, relaksację oraz analizę zachowaniaJesteś zainteresowany współpracą? Napisz na [email protected] lub zadzwoń 790-824-165.