Nasz zespół

Nasz zespół

By praca nad zmianami nawyków żywieniowych dzieci była maksymalnie efektywna, często wymaga łączenia sił wielu specjalistów. Poznaj nasz zespół!

DIETETYK DLA DOROSŁYCH – Aleksandra Piasecka

www.alsand-dietetyka.pl

Jest dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (wydział: Lekarski II, kierunek: Dietetyka). Doświadczenie zdobywała m. in. w szpitalach klinicznych, prywatnych centrach medycznych oraz dzięki własnej, prywatnej praktyce zawodowej.

Certyfikowany członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków (PSD), oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego (PTD). Na bieżąco uaktualnia oraz poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz ogólnopolskich konferencjach naukowych.

TRENER SPORTOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – Joanna Ziółkowska

www.ziolkowskateam.pl

Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego i trener lekkiej atletyki, prywatnie mama dwóch nastolatków – Adama i Dawida. Jest trenerem PZLA II klasy oraz licencjonowanym instruktorem tenisa ziemnego, trickboard’u i nordic walking. Posiada uprawnienia kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży. W zgodzie ze swoją pasją, doświadczeniem i spostrzeżeniami postanowiła stworzyć miejsce, w którym każde dziecko będzie mogło rozpocząć swoją przygodę ze sportem, a przy tym dobrze się bawić – Ziółkowska Team.

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ – mgr Piotr Poniewierski

Piotr Poniewierski- Rhythm of SI

Fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta ręki, manager zakładu opieki leczniczej. Wykładowca i doktorant oraz opiekun naukowy Neurorozwojowego Koła Naukowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jego obszarem zainteresowań jest szeroko pojęta medycyna pediatryczna z uwzględnieniem rehabilitacji zaburzeń neurorozwojowych ze spektrum autyzmu w oparciu o terapię sensoryczną. Autor wielu publikacji oraz wystąpień konferencyjnych związanych z tematyką autyzmu.

Na codziennie pracuje z osobami niepełnosprawnymi o szerokim spektrum złożoności choroby, wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale również zagranicą.

PSYCHOLOG MŁODZIEŻY – mgr Magdalena Nowy

Absolwentka Psychologii na USWPS (specjalność: psychologia kliniczna) oraz Pedagogiki na UAM (specjalność: doradztwo zawodowe i personalne). Pedagog i Psycholog z ponad 4 letnim stażem. Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Systemowej. Terapeuta systemowy w trakcie kursu. Ukończyła Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. W kontakcie z klientem stawia na pracę na zasobach, empatii oraz zrozumienie potrzeb klienta. Wykorzystuje m.in. elementy dialogu motywacyjnego, techniki wizualizacji, relaksację oraz analizę zachowania


Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz na [email protected] lub zadzwoń 790-824-165.