Filtruj produkty

FaQ DIET4KIDS dietetyk dziecięcy

Najczęściej zadawane pytania - współpraca z dietetykiem dziecięcym DIET4KIDS

Poniżej zebrane są najczęstsze pytania odnośnie jadłospisów dla żłobków, przedszkoli i szkół. W dalszej części pytania odnośnie współprac indywidualnych, warsztatów i szkoleń. 

Spis treści

Czy mogę współpracować z Państwem comiesięcznie?

Tak! Współpracujemy z wieloma firmami na zasadzie comiesięcznej współpracy przygotowując jadłospisy dla żłobków, przedszkoli lub szkół. Menu dopasowane jest pod Państwa potrzeby, jesteśmy w stałym kontakcie. Więcej przeczytasz tutaj 

Jaka jest różnica między współpracą indywidualną z Państwem a zakupem gotowych jadłospisów w sklepie?

Współpraca indywidualna - przygotowywanie jadłospisów dla żłobków, przedszkoli, szkół

Więcej tutaj

Gotowe jadłospisy dla żłobków przedszkoli, szkół

Więcej tutaj

Kiedy otrzymam menu dla żłobka/przedszkola/szkoły zakupione w sklepie?

Jeśli płacisz szybkim przelewem lub BLIKIem, w przeciągu kilku minut na pocztę z której robiła/eś zamówienie otrzymasz e-maila z dostępem do jadłospisu wraz z resztą dokumentów. Jeśli nie otrzymasz maila z w głównym folderze, sprawdź w SPAM lub zakładkach typu Oferty, Społeczności na swojej poczcie. Jeśli nie znajdziesz tam, napisz do nas.

Czy menu jest zgodne z normami?

Tak! Wszystkie tworzone przez nas jadłospisy są zgodny zarówno z normami żywienia dla populacji Polski a także z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach. Menu możesz przedstawić ze spokojem w stacji sanitarno-epidemiologicznej (sanepidzie).

Czy w menu zawarte są wartości odżywcze jak białko, węglowodany, tłuszcze?

Tak – W menu określona jest kaloryczność a także wartości odżywcze jak zawartość białek, węglowodanów i tłuszczy na każdy dzień.

Czy w menu określone są alergeny?

Oczywiście! Alergeny w menu oznaczone są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1169/2011 z dnia 25.10.2011 r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności na temat żywności (…). Nie musisz się zatem martwić o błędne ich przestawienie.

Co otrzymam po zamówieniu menu w sklepie?

Jak długo mogę stosować zakupiony w sklepie jadłospis?

adłospis przygotowany jest na dany sezon jednego roku np. wiosnę 2024. Możesz go zatem stosować do 3 miesięcy do daty zakupienia np. kwiecień, maj, czerwiec 2024r.

Czy otrzymam wersję z recepturami na kuchnię?

Tak. Otrzymujesz zarówno wersję do wywieszenia dla rodziców (wraz z oznaczeniem alergenów, gramatur oraz wartości odżywczych) jak i wersję recepturową wraz z przepisami na kuchnię. 

Czy menu bazuje na tych samych potrawach?

Zakupując jadłospis na jeden sezon dla żłobka/przedszkola/szkoły nie musisz martwić się o podwójne gotowanie. Menu bazuje na tych samych daniach. 

Chcesz zakupić jadłospis dla swojej placówki? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

Przyjmujemy dzieci z problemami w zakresie wybiórczego jedzenia, neofobii żywieniowej, nadwagi, otyłości, alergii pokarmowych. 

po więcej informacji kliknij tutaj

po więcej informacji kliknij tutaj

W razie dodatkowych pytań napisz na : [email protected]