Filtruj produkty

Opinie o kursie

Twoja opinia o kursie online „Moje dziecko nie chce jeść” 


OPINIA

Drogi Rodzicu, 

Ankieta zawiera kilka pytań odnośnie realizacji kursu, które są dla nas ogromnie ważne. Kolejne pytania pojawiać się będą po kliknięciu przycisku „Dalej”. Pod ankietą pojawia się pasek postępu (%) dzięki któremu wiesz ile pytań pozostało do końca. Po uzupełnieniu wszystkich pytań kliknij przycisk „Wyślij”. Odpowiedzi zapiszą się automatycznie o czym zostaniesz poinformowany na końcu ankiety. 

Witaj D4K-VIP-opinieJeśli masz dodatkowe pytania napisz na adres [email protected] lub wypełnij formularz tutaj. Z chęcią odpowiem na Twoje wątpliwości 🙂


Zgodnie z wymogami RODO moją Politykę Prywatności i Plików cookies znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj – wszystkie dane które przekazujesz mi w ramach konsultacji w tym dane o stanie zdrowia, odżywiania wykorzystuję jednie w celu prawidłowego wykonania usługi. Dane zostają u mnie i nie są wykorzystywane poza sposobem. Proszę – zapoznaj się z polityką prywatności przed rozpoczęciem ze mną konsultacji. Jestem zobowiązana prosić o Twoją zgodę na przetwarzanie danych przed konsultacją.