O mnie

O mnie

Diet4kids - Monika Zaremba - dietetyk dziecięcy
mgr Monika Zaremba – dietetyk dziecięcy

Kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych i wiara w moc zdrowego odżywiania we wczesnych latach, są dla mnie priorytetowe. Bardzo motywująco działają na mnie błędy popełniane przy żywieniu naszego najmłodszego pokolenia. Tak więc krok po kroku, miejsce po miejscu, staram się wprowadzać mniejsze i większe zmiany.

Mam nadzieję, że mi pomożesz!

Studia magisterskie z dietetyki jak i studia podyplomowe z zakresu edukacji medycznej ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zainteresowanie odżywianiem towarzyszyło mi od wczesnej młodości. Z kolei od czasów studenckich skupiałam się na kwestiach żywieniowych dzieci (szczególnie żywienie dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym).

Prywatnie jestem pasjonatką dobrego smaku i podróżowania. Ciężko usiedzieć mi w jednym miejscu i okiełznać niekończące się pomysły w głowie. Uwielbiam jeździć motocyklem, chodzić po górach, poznawać zwyczaje żywieniowe i kulinaria różnych krajów i po prostu realizować marzenia. Wychodzę z założenia, że życie jest jedno i warto je przeżyć.

Po więcej informacji zapraszam na Linkedin


DYPLOMY I CERTYFIKATY